Szkolenia z negocjacji

G. Richard Shell powiedział, że “Dobrym negocjatorem nie trzeba się urodzić, bo negocjowania można się nauczyć.” Jest to prawda.

Oczywiście niektórzy mają pewne predyspozycje, inni muszą budować swoje kompetencje negocjacyjne od początku. Wszyscy jednak przy odrobinie samozaparcia i chęci, są w stanie opanować teoretyczne podstawy trudnej sztuki negocjacji. To co jest nieco bardziej skomplikowane to zdobywanie doświadczenia, nabieranie wprawy i biegłości, budowanie profesjonalnej postawy. Tego nie zapewni żadne, nawet najlepsze szkolenie, tę część pracy należy wykonać samemu.

Ja mogę być przewodnikiem w obszarze negocjacji, przybliżając pojęcia, tłumacząc zawiłości, omawiając przykłady. Pomogę zrozumieć część teoretyczną i zaprezentuję “jak to działa”. Szkolenie z teorii będzie znakomitą podstawą do rozwijania praktycznej umiejętności negocjowania.

Oferuję szkolenia dla początkujących oraz zaawansowanych. Poniżej zestawienie najpopularniejszych tematów, mogę jednak przygotować materiał “na zlecenie”, przygotowany dokładnie do oczekiwań i potrzeb Klienta.

W zakresie oferowanych przez mnie szkoleń znajdują się następujące tematy:


Negocjacje dla początkujących

szczegóły

 


Negocjacje dla zaawansowanych – negocjacje multikulturowe

szczegóły

 


Negocjacje dla zaawansowanych – aspekty psychologiczne w negocjacjach

szczegóły

 


Negocjacje dla zaawansowanych – negocjowanie z gigantami

szczegóły

 


Negocjowanie z klientem wewnętrznym

szczegóły

 


Negocjowanie dla kobiet

szczegóły

 


 Negocjacje nie tylko w biznesie

szczegóły

 

 

Zarządzanie umowami (Contract Management)

szczegóły

 
 

 

Negocjowanie w sporze, czyli negocjacje z elementami mediacji

szczegóły

 
 
 
 
 
 
W ramach realizacji potrzeb Klienta mogę przygotować prelekcje lub warsztaty na inny zdany temat, zawierający się rzecz jasna w obszarze tematyki negocjacyjnej.