Szkolenia z negocjacji

G. Richard Shell powiedział, że “Dobrym negocjatorem nie trzeba się urodzić, bo negocjowania można się nauczyć.” Jest to prawda.

Oczywiście niektórzy mają pewne predyspozycje, inni muszą budować swoje kompetencje negocjacyjne od początku. Wszyscy jednak przy odrobinie samozaparcia i chęci, są w stanie opanować teoretyczne podstawy trudnej sztuki negocjacji. To co jest nieco bardziej skomplikowane to zdobywanie doświadczenia, nabieranie wprawy i biegłości, budowanie profesjonalnej postawy. Tego nie zapewni żadne, nawet najlepsze szkolenie, tę część pracy należy wykonać samemu.

Ja mogę być przewodnikiem w obszarze negocjacji, przybliżając pojęcia, tłumacząc zawiłości, omawiając przykłady. Pomogę zrozumieć część teoretyczną i zaprezentuję “jak to działa”. Szkolenie z teorii będzie znakomitą podstawą do rozwijania praktycznej umiejętności negocjowania.

Oferuję szkolenia dla początkujących oraz zaawansowanych. Poniżej zestawienie najpopularniejszych tematów, mogę jednak przygotować materiał “na zlecenie”, przygotowany dokładnie do oczekiwań i potrzeb Klienta.

W ramach warsztatów zamkniętych (organizowanych przez konkretną firmę) szkoliłam pracowników m.in.: BEFADO, BENEFIT COSMETICS, BENEFIT SYSTEMS, ELMAR, EMPIK, ENDEGO, JLL, LECLERC, ORANGE, RYVU, WOLTERS KLUWER.

W ramach współprac z firmami szkoleniowymi takimi jak ICAN, OPTIBUY, PRESTIGE szkoliłam pracowników wielu polskich banków, firm z sektora FMCG, firm farmaceutycznych i in.

 

W zakresie oferowanych przez mnie szkoleń znajdują się następujące tematy:


Negocjacje dla początkujących

szczegóły


Negocjacje dla zaawansowanych – negocjacje multikulturowe

szczegóły


Negocjacje dla zaawansowanych – aspekty psychologiczne w negocjacjach

szczegóły


Negocjacje dla zaawansowanych – negocjowanie z gigantami

szczegóły


Negocjowanie z klientem wewnętrznym

szczegóły


Negocjowanie dla kobiet

szczegóły


 Negocjacje nie tylko w biznesie

szczegóły

 

Zarządzanie umowami (Contract Management)

szczegóły

 
 
Negocjowanie w sporze, czyli negocjacje z elementami mediacji

szczegóły

 
 
 
 
 
Negocjacje warunków rocznych z siecią 

– szczegóły

 
W ramach realizacji potrzeb Klienta mogę przygotować prelekcje lub warsztaty na inny zdany temat, zawierający się rzecz jasna w obszarze tematyki negocjacyjnej.